Den otevřených sklepů Uherčice 27. Května 2017

Vinařský spolek Uherčice Vás srdečně zve na 3. ročník Dne otevřených sklepů. 16 místních vinařů Vám bude od 13.00 do 19.00 hodin nabízet svá vína.

Vstupné na místě 350,- Kč, v předprodeji 300 Kč, zahrnuje skleničku, nosičku, mapku, degustaci 4 vzorků vín u každého vinaře a vstupné na posezení u cimbálu od 19.00 hodin za kulturním domem.

U některých sklepů bude probíhat doprovodný program v podobě živé hudby.

 

 

Otevřené sklepy:

 

 

K nám se dostanete:

  • Autem – viz. mapa
  • IDOS – z Brna vlakem z Hlavního nádraží ve 12:10 hodin, vystoupíte ve Vranovicích, odkud jsme pro Vás připravili kyvadlovou dopravu. Zpět v 19.16 hodin vlakem z Vranovic.
  • Individuálně lze domluvit převoz na trase Uherčice – Vranovice i mimo uvedené časy na tel. 603 963 588.
  • Na kole – přes Uherčice vede Velkopavlovická vinařská stezka – viz. mapa

Doporučujeme příjezd od Brna vlakem v 11.10 hodin z Brna, na který ihned navazuje autobusová linka č. 164 s příjezdem do Uherčic ve 12.00 hodin /pětizónová jízdenka IDS Vás výjde na 42 Kč/. Budete tak mít čas si v klidu zakoupit vstupenky a zároveň si prohlédnout dominanty obce – budovu radnice postavenou v roce 1602 a kostel sv. Jana Křtitele. Ve sklepě č. 1 pak budeme připraveni zahájit degustaci už ve 12.30 hodin.

Vstupenka:

Vstupenky se budou prodávat od 12.00 hodin před radnicí (zastávka Uherčice obecní úřad).

Vstupenky je také možné zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE UKONČEN VE ČTVRTEK 25.5.2017 VE 12:00.

Seznam vinařů:

  1. Předešlý Libor (Blauburger, MT, Kerner, Pa)
  2. Furch Michal (RV, RB, RR, Fr+SV)
  3. Jiří Furch (MT, NB, RV, Charvát)
  4. Rotter Pavel (MM, VZ, RB, Tč)
  5. Tichý Václav (RV, Sg, RR, Isabela rosé)
  6. Rohrer Ladislav (RB, Tč, Sb, Fr)
  7. Haloda Libor (SZ, Sg, RR, RV)
  8. Smetana Jaroslav (RR, RŠ, MM+MT, RM)
  9. Smetana Vlastimil (VZ, NB, RB, SV)
  10. Hordeum (RV, VZ, Sb, Fr)
  11. Šátek Dominik + Jan (RV, VZ, Sg, ZW)
  12. Rohrer Aleš (CH, Pa, ZW rosé, ZW)
  13. Šátek Jan (RV, Sg, Fr, CM)
  14. Fröhlich Jiří (RV, VZ, NB, SV)
  15. Mahovský Radek (VZ, RB, SZ, CS)
  16. Mahovský Jaroslav (RV, VZ, Rosé, Fr)